středa 28. srpna 2013

Záhada jménem TianDe...

Již párkrát jsem tu zmínila kosmetiku TianDe. Pro dnešek jsem se rozhodla, že vám tuto značku více představím. Jedná se o kosmetiku, která vznikla v roce 2009 v Barnaulu, v samém srdci Altaje a její název by v překladu měl znamenat Nebeská krása. Kosmetika se pyšní především přírodními ingrediencemi (ale řekněme si to otevřeně, trocha té chemie se tam najde). Velkou předností této kosmetiky jsou výtažky z ovoce, bylin, květů, éterické oleje, extrakty z léčivých rostlin a unikátní složky živočišného původu, mezi něž patří ovčí placenta apod. Rostlinné suroviny, které jsou využívány při výrobě ve společnosti TianDe jsou pěstovány v ekologicky čistých oblastech Číny a Tibetu.

 

Účinné látky v kosmetice TianDe
 • Aloe – tišící a hojivé účinky, nezpůsobuje podráždění a záněty, má baktericidní účinek, zvlhčuje pokožku. Aloe se doporučuje proti akné, na popáleniny, mykózy, na vypadávání vlasů a ochlupení. Aloe je silným antioxidantem obsahujícím vitamíny E a C, dále enzymy a minerály.
 • Biozlato – nejedná se o kov, ale o aminokyseliny rostlinného původu. Biozlato pomáhá mikrocirkulaci pleti, prosvětluje ji a dodává jí zdravý vzhled. Dále pomáhá zmírňovat otoky a kruhy pod očima a má intenzivní hydratační a výživné vlastnosti. Kromě regenerace pokožky, rovněž zabraňuje stárnutí.
 • Bioflavonoidy a polysacharidy – neutralizace volných radikálů, které způsobují zrychlené stárnutí pleti.
 • Gannoderma lucidum, Reishi, Lesklokorka, tzv. houba nesmrtelnosti – pomáhá při odstranění svalového napětí, zabraňuje zarudnutí pleti, pomáhá okysličování pleti. Rovněž posiluje imunitní systém a pomáhá obnovovat fyziologickéou rovnováhu v kůži.
 • Hedvábné proteiny – jsou rozpustné bílkoviny, vytváří na povrchu kůže a vlasů ochranný film. Snižují nerovnosti na kůži, mají vyrovnávací účinek, zlepšují elasticitu, poskytují další hydratační účinek.
 • Jojobový olej – přírodní konzervační vosk s hydratačními a výživnými vlastnostmi. Odolný vůči teplu a oxidaci. Chrání pokožku před vysušením. Zpevňuje pokožku.
 • Koloidní stříbro – přírodní antibiotikum. Aktivuje imunitní systém, tím se kůže začíná sama vypořádávat s infekcí, hojí se a brání tvorbě akné, pupínků a zánětů.
 • Křemík – zdravé pojivové tkáně, pomáhá hojení ran, vlasům a nehtům, rovně zabraňuje předčasnému stárnutí kůže, zpomaluje tvorbu vrásek, zvyšuje účinek krémů proti vráskám.
 • Kyselina listová – vitamin B. Ovlivňuje růst a fungování buněk – vhodná pro lidi s kožním melanomem..
 • Kyselina hyaluronová – udržuje vodu v podkoží. 1 molekula kyseliny hyaluronové  je schopna zastavit  200 molekul vody v těle.
 • Mikrokrystalický Kolagen – hydratační a zpevňující účinek, podporuje obnovu kolagenových vláken.
 • Placenta – ovčí placenta, která je nejvíce podobná lidské kůži. Obsahuje vitamíny mládí -  E, A, C, biotin a kyselinu listovou a enzymy, které mají vliv na pružnou pokožku.Pomáhá vyhlazovat vrásky, zvyšuje pevnost a pružnost. Využívá se pro odstranění následků popálenin a k regeneraci kůže po opařeninách.
 • Parabeny – společnost uvádí, že parabeny obsažené v jejich produktech jsou přírodního charakteru /estery/ (parabeny rostlinolékařské), a mají antibakteriální a fungicidní účinky. Jedná se o výtažky z malin, ostružin, čínských bylin a jiné rostlinné produkty. Parabeny jsou užitečné složky v kosmetice, pokud nejsou ropného původu.
 • Vonné silice – zvyšování odolnosti vůči houbám, kvasinkám a plísním.

 Informace o účinných látkách kosmetiky TianDe samozřejmě nejsou z mé hlavy .) ale pocházejí z jejich vlastních materiálů.Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...