čtvrtek 1. srpna 2013

Perlový zázrak

Krásné perly dokážou být ozdobou každé ženy, ale proč se zaměřit pouze na jejich vnější krásu a nevyužít i jejich vnitřní "krásy", tedy minerály, které obsahují. Proto bych vám dnes ráda představila perleťový prach vyráběný z přírodních říčních perel. Jejich prach obsahuje komplexní minerály, stopové prvky s vysokým obsahem vápníku, draslíku, hořčíku, železa, zinku, mědi, chromu a všechny esenciální aminokyseliny. Perly obsahují perlitový protein, jež má snadnou vstřebatelnost, více jak 60%. Perlitový protein chrání před stárnutím, zvláčňuje kůži a reguluje pH těla. Perlový prach ve multifunkční. Vlasům navrací jejich pevnost, sílu, hustotu a lesk, zpevňuje nehty, vyhlazuje vrásky....

Složení: perlový prach (pudr)

Perlový prach považuji za všestraného pomocníka, který mi nejednou pomohl. Jeho účinky jsou protizánětlivé a antialergické. Rovněž také zabrňuje zadržování vody a lze jej používat při zánětlivých nemocech v různých místech lidského těla, při atopických dermatitidách, těžko se hojících jizvách, při jizvách po popáleninách a jiných poraněních kůže. Při použití do krvácející ráný ním lze zastavovat krvácení. Dalším plusem ve výčtu je i schopnost bělícího účinku na pokožku. Výčet úžasných schopností je opravdu veliky. Je však pravdou, že vše zatím nemám vyzkoušené, ale doma jej používáme opravdu na všechno a vždy pomohl.

A jak jej vlastně použít? 
 1. Pleťová maska - směs pudru s trochou vlažné vody/mléka rovnoměrně nanést na 30 minut na obličej. Kdo chce, může přidat i med. Důležité je udržovat masku vlhkou pomocí rozprašovače, aby nezaschla. Masku lze používat 1x týdně jako prevenci a 2x týdně při problémech.
 2. Pudr -  pudr nanášíme po večerním umytí na čistou a suchou pokožku. Pomáhá jak suché, tak mastné pokožce. Mastná pokožka se odmastí a suchá promastí - odzkoušeno a funguje ;-) Ráno smyjeme zbytky pudru.
 3. Čištění pokožky - pudr smíchejme s čistícím mlékem, po nanešení obličej namasírujeme a následně umyjeme vodou.
 4. Peeling - samostatný suchý pudr vmasírujeme do suchého obličeje a následně smyjeme čistou vodou - odzkoušeno :)
 5. Perleťová koupel - do teplé vody si na 15-20 minut přidáme 150g perlového prachu, koupel si můžeme dopřát až 2x týdne.
 6. Hojení - pro rychlejší hojení perlový prach nasypeme rovnou do rány - úspěšně odzkoušeno na špatně se hojící ráně :)
 7. Na proleženiny - při proleženinách nanášíme pudr přímo na kůži a nesmíváme, necháme jej vstřebat se.
 8. Bělení zubů - pudr můžeme pro bělení zubů použít jak se zubní pastou, tak přímo na vlhký zubní kartáček. Zuby čistíme 1-2 minuty nebo po vyčištění zuby potřeme perlových prachem a neoplachujeme.

Máte ve své poličce také nějakého multifunkčního pomocníka?


4 komentáře:

 1. Waw toto vyzera super,musim si to najst na netw

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já ho používám nejčastěji večer po umytí obličeje pudr vmasíruju a ráno se budím s "novým" obličejem... :-))

   Vymazat
 2. Kde to koupím a jaktože to neznám? :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prodává se to jak avon nebo oriflame přes "dealery". Dá se to koupit i v distribučních centrech (ty už jsou všude možně, stačí zadat do vyhledávače). Aby si měla pak lepší, tzv. "distributorskou" cenu, tak se dá zaregistrovat a ceny jsou cca o 35% nižší (sama jsem se kvůli tomu zaregistrovala :-D), registrace nemá žádné podmínky o velikostech nákupů nebo něco podobného.

   Vymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...