úterý 20. srpna 2013

Malý pomocník do dlaně

Po delší době mlčení jsem se rozhodla pro dva články v jednom dni. Pro druhý dnešní článek jsem zvolila tampóny na odstranění laku na nehty. Je to jeden z produktů, který si podle mě pár řádků rozhodně zaslouží.

Složení: diisobutyl glutarate, disodium succinate, adipic acid, isopropyl myristate, parfum.


Odlakovací tampóny od TianDe jsem dostala od mámy na vyzkoušení a nemám k nim prozatím žádnou výtku. V balení je sice jen 32 kousků, což je relativně málo, ale při slabém nánosu laku se dá jedním tampónkem zvládnout odlakovat obě ruce, což mě velmi překvapilo. Tampónky jsou vysoce napuštěné odlakovačem, ale nejsou po něm cítit. Po každém odlakování jsem vždy měla pocit vysušených nehtů, při používaní tohohle zázraku ten pocit nemám, nehty po jejich použití zůstavají spíše mastné. Je poznat, že jsou napuštěny nejen odlakovačem, ale takové nějakou mastnou či olejovou bází. Při kontrole složení nebyla ani jedna ze složek vyhodnocena jako škodlivá či nepříznivá. A nespornou výhodou je jejich skladnost při cestování a pohodlná aplikace. Svou velikostí se vleze do dlaně, takže sbohem velké tuby s odlakovačem. Na dovolenou či služební cestu je to věrný pomocník. Za mě proto rozhodně ANO. Jak sami vidíte v balení mám posledních pár kousků, takže hurá pro nové balení.

Máte vlastního pomocníka na odlakovávání?


4 komentáře:

  1. Můžu se zeptat odkud tyhle tamponky jsou? To by bylo něco pro mě, odlakovávání nehtů totiž upřímně nesnáším a vysušené nehty mám po něm jako nikdo :( Plus ten odér odlakovače mi často způsobuje bolest hlavy...

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. jedná se o kosmetiku TianDe, která se prodává podobně jako Avon nebo Oriflame, tudíž přes "tiande ladies". Sama jsem se stala jednou z nich, abych mohla využívat výhodnějších cen při nakupování... je to už celkem rozšířené. Pokud by si měla zájem, tak se můžeme domluvit spolu (katka.sk@seznam.cz) nebo můžeš pohledat někoho jiného :) Pokud by si nikoho nechtěla hledat, tak kosmetiku lze samozřejmě objednat i z internetu (např. http://www.tiandeservis.cz/), ale za trochu vyšší cenu. A nebo se můžeš sama stát "tiande lady" :)

      Vymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...