středa 3. července 2013

Boj s krokodýlem...

Pro své vlasy jsem dlouho hledala přípravek, který by jim byl příjemný a který by mi z nich do druhého dne nedělal splihlou slámu. Při hledání věrného kamaráda na vlasové zábaly a vlasovou výživu jsem zkusila i regenerační vlasovou masku Krokodýl od TianDe. A jak již název napovídá, nestal se krokodýl mým nejoblíbenejším. Na vlasy budu i nadále používat některý balzám z již zmiňované řady Master Herb.
Regenerační maska na vlasy Krokodýl 500g
Složení: agua, cetyl alcohol, hexadecyl trimethyl ammonium chloride (cetrimonium chloride), mineral oil (paraffinum Liquidum), polyquaternium-71, ginko biloba leaf extract, disodium EDTA, methylparaben, propylparaben, CI61570, CI18965, parfum
Obrázek
Regenerační masku lze použím jako balzám i jako masku. Snadno se nanáší, stačí si nabrat potřebné množství přímo z nádobky. Má řidší konzistenci a stačí malé množství na pokrytí celých vlasů. Po spláchnutí a vysušení vlasů ručníkem jdou vlasy snáze rozčesat. V průběhu používání jsem měla pocit, že po prvních pár použitích fungoval balzám dobře, ale po delším používání již efekt nebyl takový, vlasy se občas cuchaly a často splihávaly. Není ale vyloučeno, že na jiné vlasy bude působit jinak a lépe!! V složení můžete vidět hexadecyl trimethyl ammonium chloride (cetrimonium chloride), mineral oil (paraffinum Liquidum), polyquaternium-71  a barvivo CI61570, jejichž škodlivost je nízká a patří do skupiny přijatelných látek, mohou však u velmi citlivých jedinců působit jako alergeny. Rovněž balzám obsahuje extrakt z ginko biloby a velmi příjemně voní. Drobnou výhradu mám k obsahu methylparabenu a propylparabenu, kterým se snažím vyhýbat.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...