pondělí 10. června 2013

Žena = křehká květina

Motto, že žena je křehká květina platí v otázce intimních problémů a hygieny dvojnásob. Nejedna z žen se několikrát do roka vydá ke své lékařce s těmi stejnými problémy jako minule... stres, nervozita, prochladnutí atd. tomu rozhodně nepřispívají a vzniká tak začarovaný kruh běhání k doktorovi a zpět. Na trhu se objevil krém, který nejen pomáhá zpříjemnit intimní chvíle, ale také pomáhá předcházet a léčit zmiňované problémy. Tento zázračný krém se jmenuje IntiMoments od CaliVity. Jedná se o přírodní kosmetický krém plný bylin.
Složení: deionized water, isopropyl myristate, cetyl alcohol, propylene glycol, stearic acid, lanolin dermochlorella D, glyceryl stearate, PEG-100, stearate, cetearyl alcohol, polysorbate 60, glyceryl monoestearate, glycerin, PEG-40, hydrogenated castor oil, eucalyptus oil, aloe vera oil extract, disodium EDTA, diazolidinyl urea, methylparaben, propylparaben, hippophae rhamnoides oil extract, camomile extract, rosemary extract, hydrolyzed elastin, soluble collagen, green tee extract, L-arginine, imidazolidinyl urea, tetradibutyl-pentaerythrityl, hydroxyhydrocinnamate, trietanolamin.
Při prvním pohledu na složení je jasně vidět syntetické emulgátory (PEG-100, PEG-40), které zajišťují  prostupnost pokožky, narušuje se tedy ochranná vrstva pokožky v intimních partiích. Dále se v krému nacházejí dva parabeny (methylparaben, propylparaben), které patří ke konzervantům a způsobují hormonální aktivitu. U citlivějších jedinců působí jako alergen. Mezi významné přírodní složky patří extrakt eukalyptu, aloe vera, zeleného čaje, heřmánku, rozmarýnu a rakytníku řešetlákového.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...